گفتار درمانی در ارومیه

گفتار درمانی در ارومیه

۱۴۰۱-۰۵-۳۱ 0 نظرات

گفتار درمانی در ارومیه یکی از خدمات کلینیک ارغوان می باشد که امروز قصد داریم در وب سایت مشاغل ارومیه ان را معرفی کنیم.

مرکز گفتار درمانی در ارومیه

کلینیک ارغوان با مدیریت ایوب شنگه کلیه خدمات گفتار درمانی، تاخیر در شناخت، اوتیسم و… را برای کودکان و بزرگسالان در شهر اورمیه ارائه می کند.

گفتار درمانی یکی از رشته های توان بخشی به شمار می آید و به بررسی و درمان مشکلات گفتاری، زبانی و بلع می پردازد. برای درمان این بیماری باید از متخصص گفتار درمانگر درخواست مشاوره و درمان کرد. گفتار درمانی در ارومیه توسط دکتر ایوب شنگه فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تبریز با شماره نظام پزشکی :۱۷۷۶ موسس و مدیر کلینیک گفتاردرمانی ارغوان انجام می پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ” گفتار درمانی در ارومیه ” وارد سایت کلینیک ارغوان شوید.

دکتر اوتیسم در شهر ارومیه

بسیاری از خانواده ها برای درمان کودکان خود به دنبال بهترین دکتر اوتیسم در ارومیه می گردند. ما بهترین کلینیک درمانی گفتار درمانی، اوتیسم و… را به شما معرفی می کنیم. در کلینیک ارغوان شما می توانید انواع بیماری های گفتار درمانی، اخلال در بلع، اوتیسم و… را درمان کنید.

دکتر اوتیسم در ارومیه

درمان تاخیر گفتار در ارومیه

بیشتر کودکان نوپا تا ۱۸ ماهگی می توانند حدود ۲۰ کلمه بگویند. اما اگر یک کودک ۲ ساله هنوز صحبت نمی کند یا فقط دو کلمه را با هم ترکیب می کند به احتمال زیاد دچار تاخیر گفتاری یا تاخیر زبانی شده است.

درمان کم شنوایی در ارومیه

آگاهی والدین نسبت به علائم کم شنوایی در کودکان اهمیت زیادی دارد. چرا که کم شنوایی درمان نشده، سبب به تاخیر افتادن رشد مغز در قسمت گفتار و زبان می‌شود که اغلب، سبب عملکرد ضعیف در مدرسه می باشد.

آدرس کلینیک ارغوان

کلینیک گفتار درمانی ارغوان واقع در خیابان حسنی شهر ارومیه می باشد. آدرس دقیق کلینیک ارومیه / خیـابان حسنی / ساختمان پارس / طبقه ۳ می باشد. همچنین برای رزرو وقت قبلی و تماس برای مشاوره می توانید با شماره ۳۳۴۸۶۴۸۱-۰۴۴ تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.