بهترین کبابی ارومیه

۱۴۰۱-۰۸-۰۴ 0 نظرات

بهترین کبابی ارومیه کجاست؟ در ارومیه کبابی های زیادی وجود دارند که هر‌کدام شهرت خاص خود را دارند ولی ما در این مقاله بهترین های ارومیه از نگاه مردم را به شما معرفی می کنیم.

کبابی هیزم

بهترین کبابی ارومیه بدون شک، کبابی هیزم می باشد! کباب کوبیده یکی از اصیل و پرطرفدارترین غذاهای ایرانی است. غیر ممکن است که ایرانی باشید و حدأقل یکبار در زندگی اتان کباب کوبیده نخورده باشید. کبابی هیزم یک گزینه بسیار خوب برای خوردن کباب می باشد.

آدرس: ارومیه ، بلوار والفجر ، پل شهر چایی

شماره تماس : 04433384688

مسیر یابی روی نقشه

بهترین کبابی ارومیه

عباس کبابچی

از بهترین چلوکبابی‌های ارومیه می‌توان عباس کبابچی را نام برد که با مدیریت عالی شروع به فعالیت کرده است. اما به جرات می‌توان گفت شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین کباب ارومیه است. اگر به دنبال بهترین کبابی ارومیه هستید،حتما به عباس کابچی ارومیه سر بزنید!

آدرس: ارومیه،حافظ،بلوار مدنی،خ. مطهری

تلفن : 04432251318

مسیر یابی روی نقشه 

 

کبابی آرش

کباب از معروف‌ترین غذاهای کشورهای خاورمیانه است که به ویژه در میان مردم ایران، قفقاز و ترکیه محبوبیت بالایی دارد. در تهیه کباب از گوشت قرمز تکه شده یا چرخ شده استفاده می‌شود. این گوشت می‌تواند برای گوسفند، گاو یا گوساله باشد. همچنین گوشت کباب معمولا با ادویه‌ها، پیاز و سبزیجات طبخ می‌شود. کبابی آرش با استفاده از بهترین گوشت بهترین کباب ها را برای شما صرف میکنند.

آدرس: بلوار رودکی، خیابان تقدیر وش، خیابان باغبان نوین

مسیر یابی روی نقشه 

 

کبابی سنتی نارنج

کباب سنتی نارنج با سابقه ی درخشان در ارومیه شهرت زیادی پیدا کرده است. انواع کباب را به مردم شهر ارومیه و مسافران ارائه می دهد.اگر می‌خواهید جایی غذا بخورید که کیفیت غذاهایش‌ طی سالیان سال تغییر نکرده و همواره مشتریانش را با شکم‌های سیر و دل‌های راضی به خانه می‌فرستد،

آدرس: بلوار امامت ، محله بهنق

شماره تماس: 04433386634

مسیر یابی روی نقشه 

 

کباب مباب

کباب مباب فضایی دلنشین و صمیمی برای شما و خانواده عزیزتان با بهترین کباب ها و خوشمزه ترین طعم ها ، طعم لذیذ گوشت واقعی را در این کبابی بچشید!! این مجموعه نیز یکی از بهترین کبابی های ارومیه می باشد.

آدرس: ارومیه،حصار داغ باغی،کنارگذر باهنر

شماره تماس:09141405563

مسیر یابی روی نقشه 

کباب کوبیده ارومیه

کباب ساطوری اصل بناب

مطمعنا با یک بار تجربه کباب های این مجموعه مشتری دائمی آن خواهید شد چون کیفیت اولین حرف را در این کبابی می زند.

آدرس: ارومیه،آزادگان،بلوار فردوسی

تلفن: 09361024745

مسیر یابی روی نقشه 

مشهور ترین کبابی ارومیه

کبابی هایی که در این مقاله برای شما معرفی کردیم جز مشهور ترین کبابی های شهر ارومیه می باشد . اگر به ارومیه سفر کردید و هوس کباب کردید میتوانید یکی از اکبابی هایی که در بالا به شما معرفی کنیم را انتخاب کنید.این کبابی ها علاوه بر داشتن کباب‌های بی‌نظیر و باکیفیت دارای محیطی تمیز و مناسب برای کباب خوردن هستند. حال انتخاب با شماست هر کدام از این کبابی هارا در ارومیه انتخاب کنید از خوردن کباب های آن ها پشیمان نخواهید شد و مشتری دائم آن ها خواهید شد.

بهترین فست فود های ارومیه را بشناسیم!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.