اروم آدا

محصولات اروم آدا، محبوب خانواده ها

کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما،همواره حق با مشتری است..!

شرکت اروم آدا در كشور ايران، ۹ كيلومتري شهر اروميه در جاده سنتو در محيطي بسيار خوش آب و هوا و با مساحت تقريبي ۵۲۰۰۰ متر مربع و ۱۹۵۰۰مترمربع زیربنا تاسيس گرديده است. اين شركت در سال ۱۳۷۰ به منظور تولید انواع محصولات غذایی به بهره برداری رسید تولیدات اروم آدا در ابتدا شامل انواع رب گوجه فرنگی بود که به تدريج و با توجه به نياز مشتریان و نيز سیاستهای توسعه شرکت تعداد و تنوع محصولات افزایش یافت مدیریت اروم آدا با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ايمني خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

محصولات تولیدی اروم آدا در آزمایشگاه های مجهز زیر نظر مسئولین فنی و مهندسین کنترل کیفیت این موسسه دائماً مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و محصولات ارائه شده کاملا بهداشتی و با کیفیت عالی میباشد که در نتیجه به عنوان واحد نمونه اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی معرفی گردیده تا نیازهای و خواسته های مشتریان که جزء اساسی ترین اهداف این موسسه میباشد تامین گردد.

درباره کارخانه محصولات اروم آدا

مدیریت اروم آدا با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ايمني خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

تاریخچه کارخانه محصولات اروم آدا

شرکت اروم آدا در كشور ايران، ۹ كيلومتري شهر اروميه در جاده سنتو در محيطي بسيار خوش آب و هوا و با مساحت تقريبي ۵۲۰۰۰ متر مربع و ۱۹۵۰۰مترمربع زیربنا تاسيس گرديده است.

  • آدرس کارخانه : ارومیه ،کیلومتر۹ جاده سنتو ,کدپستی ۵۷۳۱۱۴۸۵۸۶
  • تلفن کارخانه: ۶-۰۴۴۳۳۳۸۶۸۸۱
  • فکس کارخانه : ۳۳۳۸۶۸۸۸ – ۰۴۴ صدای مشتری : ۳۳۳۸۶۸۸۶-۰۴۴
  • وب سایت : www.urumada.com
  • پست الکترونیک : info@urumada.com
  • تلفن فروش: ۹-۸-۰۲۱۴۴۲۷۹۵۱۷-۰۲۱۴۴۲۳۵۳۱۴-۰۲۱۴۴۲۰۵۴۴۳
  • فکس دفتر تهران : ۴۴۲۷۹۵۲۰ – ۰۲۱
  • آدرس دفتر تهران : خیابان اشرفی اصفهانی ، بین مرزداران و حکیم ، پلاک ۱۹۱ ، طبقه ۳ ، واحد ۱۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code